Ogłoszenia

Dofinansowanie do wymiany pieców

Urząd Gminy Poraj przystępuje do realizacji projektu pn. „Wzrost udziału odnawialnych źródeł energii w ogólnej produkcji energii na terenie Gminy Poraj – Etap III”, przewidzianego do realizacji w ramach Regionalnego
Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Działanie 4.3. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej oraz mieszkaniowej.

Wobec powyższego serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Poraj na spotkanie informacyjne, dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania unijnego do wymiany indywidualnego źródła ciepła na źródło opalane paliwem gazowym lub biomasą.

Spotkanie odbędzie się w czwartek
19 kwietnia 2018 r.

o godz. 17.30
w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Poraju
ul. Jasna 21.

Nabór wniosków prowadzony będzie w terminie od 23.04.2018 r. do 7.05.2018 r.

 

Ogłoszenie o dofinansowaniu do wymiany źródeł ciepła w Gminie Poraj – 10.04.2018 r.

 

Foto: UG Poraj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *