Będzie się działo

Porozmawiajmy o…

Porozmawiajmy o… to spotkanie podczas którego, każdy z nas w bezpiecznej atmosferze będzie mógł przyjrzeć się sobie, swoim zasobom, dowiedzieć się czegoś o funkcjonowaniu osoby doświadczającej kryzysu.

W życiu każdego z nas przychodzą chwile, w których mamy wszystkiego dosyć. Przyczyn tego stanu jest bardzo dużo. Mogą to być trudności związane ze stratą osoby najbliższej, rozpadem małżeństwa, zdradą, kłopotami w pracy, żałobą, współuzależnieniem, samotnością, zatraceniem sensu życia. Często używamy wtedy sformowania, że dana osoba przeżywa kryzys….

Ale czym właściwie jest kryzys? Jak sobie z nim radzić? Czy potrzebna jest pomoc specjalisty? A jeśli tak, to jakiego? Psychologa, psychiatry, terapeuty?

Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania „Człowiek w obliczu kryzysu”.
Państwo również będziecie mogli zadawać pytania, zarówno na forum podczas trwania spotkania, jak i bardziej kameralnie po nim.

Spotkanie organizowane jest pod patronatem Wójta Gminy Poraj, a prowadzone przez:

• mgr Maja Wyremblewska – psycholog, psychoterapeuta, asystent psychodramy, interwent kryzysowy
  • mgr Dominika Miedzińska-Golczyk – psycholog, pedagog, interwent kryzysowy

Wszelkie dodatkowe informacje na temat prelegentów znajdują się tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

WSTĘP WOLNY!