Będzie się działo

„Działaj lokalnie”

Centrum Inicjatyw Lokalnych po raz szósty ogłasza nabór wniosków dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Pula do rozdania wynosi 41 800 tysięcy złotych.
Spotkanie informacyjne w Gminie Poraj odbędzie się we wtorek 22 maja o godz. 9.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Poraju (budynek Dworca PKP). Zapraszamy!

„Działaj Lokalnie” to nazwa programu finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Na terenie powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego realizuje go Centrum Inicjatyw Lokalnych.

W ramach programu na wnioskodawców czeka 41.800 zł, a maksymalna kwota pojedynczego dofinansowania
wynosi 6 tysięcy złotych.

Program adresowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu gmin: Włodowice, Pilica, Szczekociny, Żarki, Koziegłowy, Poraj, Poręba.

Nabór wniosków trwa od 14 maja do 15 czerwca

Dodatkowe informacje można uzyskać w Centrum Inicjatyw Lokalnych, przy ulicy Polskiej 14b w Zawierciu,
pod numerem telefonu 32 67 020 14, adresem e-mail: lachor@cil.org.pl w godz od 7:00 do 15:00
oraz na stronie internetowej programu i CIL