Odkłamujemy fake news

Jak daleko może się posunąć opozycja z blogerem z Cisia na czele?

Były już kłamstwa o zakupach Pani Wicewójt.
Były już insynuacje na temat inwestycji gminnych.
Były już nieprawdziwe informacje na temat zadłużenia gminy.
Było już obrażanie, hejtowanie, poniżanie urzędników, społeczników i wielu środowisk gminnych.
Było już dno dziennikarstwa (czy w ogóle można nazwać to dziennikarstwem, a nie zawodowym hejtowaniem?)

Jak daleko człowiek może się posunąć w swojej nienawiści i bezczelności, aby zniszczyć drugiego człowieka?

Myśleliśmy że wszystkie metody zostały już wykorzystane, aby w niecywilizowany sposób przedstawić społeczeństwu w negatywnym świetle obecne władze. Myliliśmy się, dzisiaj doszło do… kuriozalnej sytuacji.

Godz. 10.15: Policja puka do drzwi Pani Wicewójt Katarzyny Kaźmierczak. Informuje, że mają zgłoszenie o tym, iż rzekomo pracuje pod wpływem alkoholu. Pani Wicewójt poddaje się badaniu i wynik jest oczywisty – 0,00 promila.

Dwie minuty później…

Godz. 10.17: na portalu Blogera z Cisia ukazuje się już artykuł z insynuacją, że jeden z wysoko postawionych urzędników jest pod wpływem alkoholu. Informacja w momencie ukazuje się na portalu, a także na różnych stronach na Facebooku… W Gminie znów zawrzało. Komentarz zostawiamy Państwu.

Nam się nasuwa pytanie, choć odpowiedź znamy:
Kto jest faktycznym inspiratorem tych wiadomości?
Kto sponsoruje to hejtowanie?
Komu na tym zależy?

Do czego jeszcze, mocodawcy i ich wykonawcy, są zdolni posunąć się,
by zdobyć upragnioną władzę w Gminie Poraj?

 

Foto: arch. UG Poraj

 

One Reply to “Jak daleko może się posunąć opozycja z blogerem z Cisia na czele?

  1. Jak hejter z Cisia tworzy tematy na swój denny portalik? Jakimi sposobami banda zawistników niszczy ludzi?
    Dzisiaj policja badała alkomatem K. Kaźmierczak. Jak piszą na stronie UG zanim Policja wyszła z Urzędu redaktorzyna z Cisia już zamieścił artykuł na ten temat. Oczywiście podejrzenia były wyrwane z d… ale temat zaistniał. Ciekawe kto za tym wszysttkim stoi i kieruje marionetką z Cisia?
    Fałszywe zawiadomienie na policję (wynik badania 0,00 promila) najprawdopodobniej złożył sam hejter Gąsiorski lub mózg całej operacji niszczenia urzędników w naszej Gminie Dariusz Szlek, który sam podobno ciągle znajduje się pod wpływem alkoholu, no może za wyjątkiem, jak mówi nam jeden z mieszkańców gminy Żarki, kiedy ląduje w Lublińcu bo przy okazji pobije żonę i dziecko. Koordynatorem tych działań najprawdopodobniej była jedyna opozycyjna radna Zdzisława Polak, której syn pracował do niedawna w myszkowskiej policji i podobnież służył im wszelkimi informacjami z pierwszej ręki. Kiedy radna Polak zaangażowała się w działania blogera i jego przyjaciółki wydającej bezpłatny szmatławiec, w którym publikuje wypociny hejtera, a wszystko pod patronatem cioci Jadwigi, która z Koziegłów wybiła się na salony europejskie, dziwnym trafem syn radnej szybko awansował do struktur CBŚ. Sponsorem tych działań jest podobno porajski biznesmen ale płacący podatki w Myszkowie Tomasz Brymora, który nawet dzieci nie puszcza do porajskich szkół, choć na marginesie to dziwne, bo przecież nikt nie jest bardziej zaprzyjaźniony z kuratorem oświaty Urszulą Bauer i dyrektor Kuratorium Oświaty Janowska niż jego ulubiona fałszująca protokoły dyrektor porajskiej podstawówki Danuta Służałek – Jaworska?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *