Ogłoszenia

Poczta Gminna

Szanowni Mieszkańcy Gminy Poraj,

uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 30 lipca 2018 r. wprowadzamy gminną usługę pocztową, polegającą na bezpośrednim dostarczaniu do rąk mieszkańców przesyłek zwykłych i poleconych, wychodzących z Urzędu Gminy.

Nasze pracownice, z identyfikatorami „Poczta Gminna”, będą docierały do Państwa w godzinach pracy Urzędu, dostarczając pisma.

W przypadku nieobecności adresata pozostawią w skrzynkach pocztowych zawiadomienie o próbie dostarczenia przesyłki, opatrzone logotypem i pieczątką Gminy, z prośbą o kontakt pod wskazany numer telefonu oraz odpowiedni numer pokoju, który prowadzi daną sprawę.

Wierzymy, że wprowadzenie „Poczty Gminnej” usprawni pracę Urzędu oraz pozwoli na ograniczenie kosztów przesyłek listowych.

 

Foto: arch. UG Poraj

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *