Wydarzyło się

Mikołaj w „Bajce”

Do sali widowiskowo-kinowej „Bajka” w Poraju zajechał w saniach z reniferami, w towarzystwie śnieżynek, prawdziwy Mikołaj, by rozdać prezenty dzieciom ze świetlic środowiskowych z Gminy Poraj.

Tradycją Gminy Poraj stało się już, że o dzieciach z gminnych świetlic środowiskowych nigdy nie zapomina Św. Mikołaj. I tym razem tak było.

W poniedziałek 3 grudnia późnym popołudniem do sali widowiskowo-kinowej „Bajka” w Poraju zajechał starzec z siwą brodą w towarzystwie śnieżynek. Radość z pojawienia się Mikołaja u ponad 150 dzieci ze świetlic środowiskowych z terenu całej gminy była ogromna.

Zanim do rąk dzieci trafiły prezenty, najmłodsi obejrzeli w porajskim kinie zimową bajkę.

Oczekiwanie na Świętego upłynęło w kinowym klimacie tak szybko, że pojawienie się Mikołaja było prawdziwym zaskoczeniem. Mikołaj wzbudził wiele pozytywnych emocji, nie tylko w dzieciach. Wszystkim dzieciom – i tym najmłodszym i tym starszym – wręczył długo wyczekiwane prezenty.

W mikołajkowy klimat wszystkie dzieci wprowadziła wójt Katarzyna Kaźmierczak, Andrzej Kozłowski, który spotkanie poprowadził i Anna Trąbska, organizator spotkania.

Spotkanie z Mikołajem mogło się odbyć się dzięki wsparciu Gminnej Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi w Poraju, którego członkinie również zaszczyciły obecnością spotkanie z gościem z Rovaniemi.

 

Więcej zdjęć na: www.ugporaj.pl

 

Fot.: UG Poraj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *